HALI YIKAMA

HALI YIKAMA

Halı Yıkama Firmamız, halıları derinlemesine temizleyerek onları uzun süreli kullanmanızı sağlamakla kalmaz, daha rahat nefes aldığınız sağlıklı bir yaşama mekânı oluşturmanızda da size yardımcı olur.

Halı yıkama sıklığı; halınızın bulunduğu odanın kullanım yoğunluğu, halınızda lekeler oluşup oluşmadığı, evinizde çocuk veya ev hayvanı bulunup bulunmaması veya ev sakinlerinin alerjisi olup olmaması gibi durumlara göre artabilmekle beraber, birçok uzman halıların yılda en az 2 kez profesyonel olarak yıkanmasını tavsiye etmektedir.

Halı Yıkama Firmamız İstanbul’un en teknolojik makineleriyle donatılmış ve yüksek yıkama kapasiteli halı temizleme fabrikası olarak hizmet vermektedir. Halı Yıkama Firmamız her geçen gün büyümekte ve gelişmektedir. İstanbul'un hemen hemen her bölgesinde halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılarınızı evden alıp eve teslim ediyoruz. Unutmayın bizim işimiz sadece halı yıkama bizi köşe başlarındaki oto yıkamalar ile karıştırmayın. İsteğiniz zaman gelip yerlerimizi gezebilirsiniz. 

2006 yılında girdiğimiz halı yıkama ve temizleme sektöründe her zaman daha iyiyi bulma ve uygulama anlayışı ile yolumuza devam ediyoruz. Sizleri de bu anlayış ile memnun etme çabasından asla taviz vermeyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Halılarınızın çeşidi makine halısı, Nepal, el dokuması, step halı yada halı haricinde battaniye ve yorgan bütün çeşitler tek tek cinsine göre yıkanır...

Diğer Hizmetler

Yılların deneyimi ile halı yıkama sektöründe güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.