hakkimizda

Hakkimizda

Firmamız, her evde bulunan halı, stor perde, yorgan, battaniye gibi ürünlerin derinlemesine temizlenmesini, overlok hizmetiyle ise yıpranmış ürünlerin kesilip temizlenerek yeniden kullanılabilir hale gelmesi sağlanmaktadır.

Firmamız, yün halı gibi en sık tercih edilen, kullanımı kolay ancak temizlenmesi hem zaman hem de profesyonel makineler isteyen ürünler, Firmamız tarafından kolayca temizlenmektedir. Önceden belirlenen gün ve saatte evlerinizden alınan ürünler, adresinizden çıktıktan sonra ekibimizin deneyimli ellerine emanettir.

Tesisimize gelen her ürün öncelikle cinsine göre ayrılır, daha sonra üzerindeki yıpranmış, lekeli veya daha önceden zarar görmüş noktalar belirlenerek müşterilerimize önceden bilgi verilir. Tüm bu ayırma işlemlerinin ardından halı için en uygun yöntem seçilerek yıkama başlar. Güvenli bir yıkama ve kurutma sürecinin ardından Ocean Firmamıza emanet ettiğiniz halı, yorgan, battaniye, stor perde yine önceden belirtilen tarihte teslim edilir.

Halı yıkama firması olarak ilk başta güven ve müşteri memnuniyeti kazanma hedefimiz sayesinde bugün başarıyla sizlere hizmet vermekteyiz. Sizler de kaliteli hizmetimizden faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bizler ulaşabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız, yerinden kaldırılamayan halıların temizliğinde özel halı şampuanları ile titizlikle halılarınızı temizler. Özel halılarınızı da kuru köpük buharla yıkayarak tertemiz hale getirmekteyiz. Profesyonel yerinde halı ve halıflex yıkama için firmamızla iletişim kurunuz.

Halılarınızda lekeleri merak etmeyin. Özel leke çıkartma ürünlerimizle halılarınızdaki lekeler kolayca çıkartılır. Halılarınız güneş ışığına maruz kalmadan kapalı ortamda kurutulmaktadır. Halılarınızı dört mevsim yıkıyoruz. Halılarınız otomatik makinalarımızda şebeke suyu ile yıkanmaktadır. Tamamen doğada çözünür şampuanlarla temizlenir. Rulo halinde sıkma işlemi yapılan halılarınızda asla kat izi, kırılma, ilmek kaçması ve deformasyon olmaz.

Yılların deneyimi ile halı yıkama sektöründe güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.