KOLTUK YIKAMA

KOLTUK YIKAMA

Koltuklarınız gündelik hayatta en çok kullandığınız eşyaların başında gelmektedir. Koltuklarınızın temiz olması sağlığınız açısından çok önemlidir. İşte tam bu noktada Halı Yıkama Firmamız devreye girmektedir. Koltuklarınızı tüm bakterilerden ve kirlerden arındırıyoruz. Koltuk yıkama hizmetini büyük titizlikle yürütüyoruz.
Koltuklarda temizlenmelidir koltuk yıkama işinde halı yıkamada uygulanan teknikten çok farklı uygulamalar gerektirir halılar yüzlerce litre su ile yıkanırken koltuklarda sulu yıkama söz konusu değildir kuru köpük yıkama tekniği uygulanır ve yıkama sonrasında çok kısa sürede kullanıma hazır hale gelir.
Günümüzün büyük çoğunluğu ev ya da iş yerlerinde koltuklarda geçmektedir koltuklar halılarda olduğundan daha çok toz kir ve mikrop biriktirirler.

Halı Yıkama Firmamız  koltuklarınızı, yataklarınızı ve sandalyelerinizi ilk günü gibi sloganı ile temizlemeye devam ediyoruz. İnsan sağlığına zararsız en kaliteli kimyasal deterjanlar, çift motorlu, vakum gücü yüksek makinelerimiz ve profesyonel personelimiz ile, kumaşlara işlemiş çay, kahve, yemek, insan teri ve farklı lekeleri kumaşa yapıştırmadan sökerek çıkarıp, sonrasında durulayarak temizleme işlemi yapıyoruz.

Kumaşta gizlenmeyi başardığı için çok bilinmeyen koltuk lekeleri yetişkinlerin ve özellikle çocuklarımızın ve hatta evcil hayvanlarımızın sağlığını tehdit etmektedir.

En çok vakit geçirdiğimiz ev eşyası olarak, günlük kullanımda çok önemsemediğimiz koltuk hijyeni aslında evdeki bir çok eşyadan daha önemlidir. Yeni yıkanan koltuklarınız ve yataklarınız hava alan bir odada maksimum 12 saat içerisinde kurumaktadır.

Koltuklarınıza işleyen leke ve kirlerden kurtularak, sevdiklerinize daha sağlıklı bir ortam sunabilirsiniz.  Koltuk yıkama  özen ister, koltuklarınızı yıkatmak için bizimle irtibata geçin.

Diğer Hizmetler

Yılların deneyimi ile halı yıkama sektöründe güveninizi kazanmaya devam ediyoruz.